Studnie Głębinowe: Najlepsze Rozwiązanie na Własne Ujęcie Wody

Posiadanie własnej studni głębinowej to doskonały sposób na niezależne i ekonomiczne zaopatrzenie w wodę. Coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie, zwłaszcza gdy koszty przyłączenia do miejskiego wodociągu są wysokie lub gdy potrzebują wody do podlewania ogrodu bądź zaopatrzenia gospodarstwa. Studnie głębinowe zapewniają stały dostęp do czystej, nieskażonej wody.

Dlaczego Warto Zainwestować w Studnię Głębinową?

 1. Niezależność od miejskich wodociągów: Własna studnia eliminuje koszty związane z opłatami za wodę miejską.
 2. Oszczędności: Inwestycja w studnię często zwraca się w krótkim czasie, zwłaszcza przy intensywnym wykorzystaniu wody.
 3. Czysta woda: Studnie głębinowe czerpią wodę z głębszych warstw ziemi, co często oznacza lepszą jakość wody.

Proces Wykonania Studni Głębinowej

 1. Wytyczenie żył wodnych: Przed rozpoczęciem prac, radiesteta bada działkę i określa położenie żył wodnych. Wspólnie z klientem wybieramy najlepsze miejsce na studnię.
 2. Wiercenie studni: Wykorzystujemy nowoczesną wiertnię URB2A2 zamontowaną na pojeździe Kamaz, co zapewnia precyzyjne i efektywne wykonanie odwiertów.
 3. Instalacja rur studziennych: Do odwiertu wprowadzane są atestowane rury studzienne wraz z filtrem studziennym osłoniętym siatką filtracyjną.
 4. Zabezpieczenie studni: Filtr zasypujemy żwirem filtracyjnym i oddzielamy pokłady wodonośne korkiem iłowym, co chroni przed zanieczyszczeniem wodami powierzchniowymi.
 5. Oczyszczenie i badanie wydajności: Po zakończeniu budowy studni przeprowadzamy jej chlorowanie, przepompowanie oraz badanie wydajności, aby zapewnić najwyższą jakość wody.

Kompleksowa Usługa

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi związane z budową studni głębinowych:

 • Budowa studni: Wykonujemy studnie w trzech standardowych średnicach rur: Fi 125, Fi 140, Fi 160. Na życzenie klienta możemy dostosować średnicę rur.
 • Podłączenie do budynku: Możemy podłączyć studnię bezpośrednio do budynku, wprowadzić pompę i zabudować studnię, w zależności od potrzeb klienta.
 • Gwarancja jakości: Używamy wyłącznie atestowanych materiałów, co gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo instalacji.

Bezpieczeństwo i Gwarancje

Jeśli nie znajdziemy wody, klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z przyjazdem ekipy wiercącej. Dzięki temu inwestycja jest bezpieczna i pozbawiona ryzyka finansowego.

Studnie głębinowe to nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie dla osób poszukujących niezależności od miejskich wodociągów i pragnących zapewnić sobie stały dostęp do czystej wody. Nasza firma gwarantuje profesjonalne podejście, najwyższą jakość wykonania oraz pełne wsparcie na każdym etapie realizacji inwestycji.

Zainwestuj w studnię głębinową i ciesz się niezależnym źródłem wody przez wiele lat! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na bezpłatną konsultację.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej
Sprawdź nasze inne artykuły

Sprawdź nasz profil na Facebook, Instagram, YouTube, Oferteo oraz Google!